Nový typ multimediální hračky Kamínek umí jednoduše fotit a natáčet ozvučená videa. Snížená cena!

Názory zákazníků

Zprávy z domova :D S pohádkovým kamínkem zacházet neumím, za to jeden z mých synů 3roky ovládá vše a asi z něj bude paparazzi, stále vše fotí a nahrává a všude si kamínek bere s sebou. Moc jsem popravdě nevěřila, že to může být tak až zase super, ale je to SUPER :)

Zuzana V.

Dobrý den,
Váš Pohádkový Kamínek vlastníme již od roku 2012 a mužu říct, že je to zaručeně ta nejlepší hračka, kterou doma máme. Roste s dítětem. Náš syn ho miluje a každý večer s ním usíná. A to mu v červnu bude už 6 let. Zná ho nazpaměť. Všechny písničky, říkadla.. Jen mu měníme videa podle toho, co ho zrovna baví. Plánovali jsme jej koupit i dceři, ale pak jsme se rozhodli pro panenku, která teď bez povšimnutí leží v pokojíčku :-( Přitom cena byla srovnatelná. Na červený Kamínek u nás ještě určitě dojde, protože má v dubnu svátek. Opravdu je to krásná hračka, na které není potřeba zvětšovat paměť, atd., jak by si někteří přáli. Není to počítač.

Děkujeme Vám za něj a přejeme uspěšný rok 2014.

Michaela J.

Dobrý den vážení a milí! Zakoupili jsme Pohádkový kamínek pro naší tříletou dcerku Denisku! Musím Vám sdělit, že větší radost jsme ji snad nemohli udělat ničím jiným, než touto skvělou multimediální hračkou! Během jednoho dne se se skřítkem Vikym dokázala skamarádit, že ji nedělalo žádné velké potíže hračku ovládat i bez jakéhokoli vztekání :-) Nemluvě o tom, jak bystře sleduje obrázky, filmy a naslouchá říkankám a písničkám! Jednoduchá snaha se naučit počítat, tvary, písmena... A fotoaparát, ten ji dělá snad největší radost. Samozřejmě i videokamerka! Pohádkový kamínek je obrovský pomocníček hlavně pro mě! Deniska má půlroční sestřičku Anetku, tudíž se jí nemůžu tak věnovat, jako když byla jedináček, ale skřítek Viky mi s tímhle tím skutečně moc pomáhá! Chci poděkovat výrobci, který dokázal přesně to, co děti na dnešní informatickou dobu potřebujou! Abych se také připojila k ostatním a napsala, v čem by mohl být Pohádkový kamínek ještě dokonalejší? Momentálně Vám mohu napsat, že jsme celá rodina s PK tak spokojeni, že zatím žádnou výtku k němu nemám! Až ho poznáme blíže, určitě se rádi ozveme! Nyní se s ním seznamujem a prozatím nám vyhovuje takový, jaký je! Děkuji, Petra, maminka dvou holčiček Denisky a Anetky.

Petra M.

Vážený pane, děkuji Vám za bleskové vyřízení reklamace našeho kamínku a zaslání nového kusu. Kamínek došel v pořádku a reproduktor již nerezonuje. Jsem moc rád, že v dnešní době existuje obchodník a výrobce, kterému záleží na spokojenosti zákazníků a jedná maximálně vstřícně a férově. Přeji Vám, aby se Vám dařilo a měl jste mnoho stejně spokojených zákazníků, jako jsem já.

Václav N.

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za velmi rychlé vyřízení mé objednávky, v pondělí jsem objednala, zaplatila a ve středu jsme měli "střítka" doma. Emmička je z něj nadšená a já také, už jsme ho vyzkoušely na cestě a je to nenahraditelný pomocník. Emmičce je 2,5 roku a už si sama mačká písničky, většinu zná, takže si krásně pozpěvuje jí známé skladby. Velmi dobrý nápad... Přeji Vám hodně spokojených zákazníků a hlavně dětiček, kterým "kamínek" dělá radost...

Míla s Emmičkou z Děčína

Dobrý den, také bych se chtěla podělit se zkušeností s Pohádkovým kamínkem :) Naše dcerka má sice teprve jeden rok, ale kamínek jsme jí objednali k narozeninám. Nemůžeme si ho vynachválit :) Dcera s ním hlavně usíná, pouštíme jí Boba a Bobka a nebo její oblíbené Šmoulíky, které jsme jí do kamínku nahráli. Hezky se uklidní a pak sama usne. Velkou výhodou je, že když pohádka skončí a dcerka už spí, kamínek se sám vypne, takže nemusím chodit a hlídat, aby jí něco pořád nehrálo do ouška a nerušilo :) Je maličká, takže logické ovládání opravdu nezvládá, ale mačká mačká a ono se vždycky něco spustí :) Když chce svůj kamínek, volá na mě "dáj" (skřítek Viky říká "a jdeme DÁL" :) hned se taky naučila říkat "Bobe" (Bob a Bobek) a "Pat" (Pat a mat). Hrozitánsky se směje, když se při spuštění skřítek zasměje a pozdraví :) Je to výborná věc do čekárny k lékaři nebo na dlouhé cestě autem. Když ho pustím, okamžitě se jí rozsvítí očička a její čtyři zoubky vykukují z vysmáté pusinky a to je důkaz toho, že lepší dárek jsem jí k narozeninám asi dát ani nemohli :)

Ludmila U.

Dobrý den, dnes dorazila zásilka s Kamínkem. Moc děkuji za opravdu rychlé odeslání. Z Kamínku jsme já, manžel a náš dvouletý syn absolutně nadšení. Už dlouho jsme nenarazili na tak pěknou a smysluplnou hračku. Pročetla jsem pečlivě celý Váš příběh - od prvního nápadu až po konečný výrobek a smekám před skvělou myšlenkou, úžasnou trpělivostí při realizaci a schopností dotáhnout celý proces až do konce. Já i manžel jsme nadšenci pro všechno, co má tlačítka a proto si troufám říct, že dokážeme hračku posoudit nejen z pohledu dítěte, ale také z pohledu technického provedení. A mohu s jistotou říct, že Kamínek je opravdu vysoce kvalitní, promyšlená, velmi pěkně provedená hračka, která nemá u nás obdoby. Oceňuji intuitivní ovládání, syn má čerstvě dva roky a naučil se hračku ovládat za pár minut (je pravda, že je blázen do tlačítek po nás:-) ). Rovněž výběr písniček, říkanek, atd. byl velmi šťastný. Nápad se skřítkem, který dítěti říká, co má dělat, je taky prima. Syn dnes nedal hračku z ruky a to je, řekla bych,pochvala největší. Přeji Vám, aby se hračka dostala do rukou co nejvíce dětem...

Lucie S.

Vážený pane Císaři, Pohádkový kamínek jsem objednala u vaší společnosti pro své 2 vnoučky, kteří žijí v současné době mimo ČR, a to v Severním Irsku.Objednávka byla k mé velké radosti vyřízena v předstihu a tak perfektně, že jsme mohli Pohádkové kamínky dát vnoučkům sebou při odletu 11.12.2011. Veškerá komunikace (e-mailem, telefonicky) proběhla vždy v pohodě a na úrovni a objednávka včetně zaslání byla vyřízena mezi prvními a bez problémů. Od té doby se stal Pohádkový kamínek jejich nejvěrnější a každodenní hračkou. S "kamínkem" ráno vstávali a večer uléhali do postýlek. Zkrátka provázel je téměř celý den - doma nebo v na cestách v autě či letadle. Naučili se říkanky, písničky, pouštěli si pohádky, rodinné fotečky, videa s letadly a mašinkami, které jim tam nahrál táta.Nejen nádherná, ale i zároveňi velmi výchovná hračka. Co se týče ovládání a celkové manipulace, nemám informací, že by to vnoučkům působilo nějaké problémy, velmi rychle se naučili Pohádkový kamínek ovládat(staršímu vnoučkovi jsou v současné době 4 roky, mladšímu 3 roky). Jen jsme je museli označit písmeny Š a V, aby se nehádali (Štěpán, Vítek). Bez "kamínku" se nikdy neobešel ani "obřad kakání"(za tuto informaci by se na mě asi rodiče obou vnoučků zlobili , ale já to píšu jako babička, tak snad mohu).Když to tedy uzavřu, tak Pohádkové kamínky byli v permanenci opravdu celý den.

Renata P.

dobrý den. PK jsme kupovali na vánoce pro naši dnes už tříletou holčičku. Od začátku ji hračka zaujala a bez PK neusne. Pouští si před usnutím pohádky. Taky se nám osvědčil do čekáren k lékaři, kde dítě dokonale zabaví. Chybí nám jen níže zmíněný návod jak nahrát (a taky přehrát) další pohádky příp fotky. A uvítali bychom i designové úpravy přístroje (holčičí design a také verze pro kluky). Nákup přes web proběhl bez problémů.

Kateřina O.

Dobrý deň, zasielam Vám naše skúsenosti s Pohádkovým kamínkem: 1. Deti (2,5 a 1,5) sú s hračkou spokojné a páči sa im. Najobľúbenejšie časti sú pesničky a rozprávky. Snažíme sa eliminovať čas, ktorý s hračkou strávia, preto ho využívame len vo výnimočných situáciách, napr. pri dlhom čakaní u lekára, pri cestovaní alebo za odmenu. Je ideálny pre svoju veľkosť a som spokojná i s výdržou baterky (6 h cesta bez problémov). Využíva ho hlavne staršia dcéra a mladšej ukazuje. Prípadne si spolu opakujú zvieratká, spievajú a pod. Veľmi milo ma prekvapilo množstvo piesní, rozprávok a pod., ktoré v kamienku sú uložené. Ideálne by ale bolo, ak by bolo možné meniť poradie, v akom sú dané aplikácie prehrávané. Začínať dokola s tou istou piesňou, básničkou, rozprávkou je občas ubíjajúce. 2. Pri nákupe neboli najmenšie problémy. Hračka ešte nebola v ČR, tak bola dlhšia čakacia doba, ale pravidelne ste informovali o stave a hračka prišla včas pred Vianocami, takže za mňa plná spokojnosť. Reklamáciu sme neriešili.

Zuzana J.

Dobrý den, s kamínkem jsme moc spokojeni. Jediné, co nás trápilo s prvním kamínkem bylo, že se občas zasekávaly videa. Nepomohlo ani nekolikeré nabití a vybití baterie, jak bylo doporučeno. Velice mile nás ale překvapil váš přístup a to, že byla hračka hned vyměněna za nový kus. To není příliš běžné. Naše dcera ho dostala k druhým narozeninám a bravurně ho ovládala už běhěm dvou dnů a během jednoho týdne začala zpívat všechny písničky, které v kamínku jsou. Tomu jsem nemohla uvěřit. Samozřejmě minuje Králíky z klobouku a Pata a Mata. Taky miluje "pani", což jsou instruktážní videa. Co jsme shledali jako jednu z věcí k vylepšení by bylo ovládání fotoaparátu. Je pravda, že tlačítko někde navrchu, jako mívají fotoaparáty, by určitě bylo lepší než to stávající. Tlačítko uprostřed dělá dcerce trochu problém. Co trochu vadí mě je to upozornění, že pokud se nestiskne nějaké tlačítko, kamarád se za chvíli vypne. Když zůstane kamínek někde ležet a dcerka ho konečně na chvíli odloží, když se ozve tahle hláška, jak když do ní střelí, běží a zase kamínek oživuje. :o) Pravdou ale je, že kamínek jí závidí všechny děti v okolí, hlavně ty starší než je ona. Krtečka bychom moc uvítali, i kdyby bylo možné ho případně později dokoupit a nějak legálně do kamínku nahrát, protože to je další pohádka, na které "ujíždíme". Za tuto hračku moc děkujeme, je naprosto jasné a zřejmé, že to není jen věc u které dítě jen sedí a zírá na ni, ale hračka, která dítě opravdu rozvíjí. A vzhledem k širokému záběru (pohádky, písničky, říkanky, písmenka, čísla, barvičky, atd., atd...) tam budeme pořád nacházet nové věci, které budou zajímat.

Veronika M.

Dobrý den, pohádkovým kamínkem byla nadšena celá rodina, šel z ruky do ruky. Našemu synovi se zatím líbí hlavně písničky, chce to ještě pár měsíců, než příjde i na jiné věci, je ještě malý. Takže momentálně si hrajeme s kamímkem my rodiče. Oživila jsem si alespoň některé říkanky a písničky z dětství a koukám na své oblíbence Boba a Bobka.:-) Moc se Vám kamínek povedl a díky za něj. Těším se, že do něj něco přidáme, nějaké pohádky by určitě byly super. Hezký den přeji.

Silvie N.

Díky za fantastickou hračku pro našeho Honzíka,po zakoupení kouzelného kamínku již nejeví zájem o naše mobily a Tv.ovladače,což je úleva,super je že mu stáhnu z počítače pohádky a písničky co se mu líbí,super i jako zabavení do auta.

J. V.

Dobrý den, kamínek? ...jsme nad míru spokojeni nejdřív se mi zdálo jeho ovládání pro rok a pul starého chlapečka moc složité.Jenže když přišel na to jak to udělat aby se dostal k pohádce která se mu líbí a ještě když na ni muže koukat.......tu radost bych vám přála vidět.......byla obrovská.Přidali jsme si i pohadky na poslouchání když jdeme spinkat takze kaminek používáme každý den,jezdí s nami na výlety a skrátka je s nami všude kam se hneme.A nejaké zlepšení?myslím že nepotřebuje jen kdyby tam bylo nejaké stop,kdyz se nam pohadka nelibi.když chceme najet na pohadku tak musime popořadě ,některé detičky jsou hrozně netrpělivé,možná ještě víc pohádek.Ale jinak nemáme žádné námitky Pepíčkovi se moc líbí a je to jeho veliký kamarád a to je duležitý.Tahle investice se vyplatila, děkujeme.

Míša a Pepíček

Dobrý den, ráda bych reagovala na váš email. Kamínek se naší Natálce strašně líbí a využívá ho opravdu hodně. Hlavně jí baví říkanky a písničky, zvířátka a barvičky. Dnes jí jsou přesně dva roky a původně ho měla dostat až dnes, ale protože jsem to nevydržela, má ho již dlouho a vůbec toho nelituji. Jediné co neumím( což je moje počítačová neschopnost) je nahrát jí nějaká videa a pohádky. To se mi prozatím nepodařilo. Ráda bych se ještě touto cestou zeptala také na jednu věc. Při pouštění jednoho dílu pat a mat se nám díl seká a přeskakuje, tak nevím, co by se s tím dalo dělat. Co se týče nápadů na vylepšení tak mě napadá jedině pouštění písniček. Aby když pustí jednu písničku došlo automaticky k přehrávání i těch ostatních. Pak by také bylo fajn, kdyby bylo možné obměňovat říkanky a písničky již nahrané v kamínku, aby byl obsah stále zajímavý. Co se týče námi vytvořeného obsahu ten doufám využijeme později, jelikož v tuhle chvíli jí vyfocené fotky zatím nezajímají. Možná je to i z toho důvodu, že přístup k této sekci je odlišný od přístupu k ostatním. Jinak moc děkuji za skvělou hračku a doufám, že vám vše půjde ještě lépe, než si přejete.

Kateřina V.

Dobrý den. Pohádkový kamínek jsme dceři koupili k Vánocům 2011. Chvilku jí trvalo, než se sama naučila, po přehrátí souboru, kliknout znovu na tlačítko, aby se přehrál další soubor ( např. u písniček ) a nedějě se tak automaticky. Bohužel už v lednu se nám začal zasekávat. A to nejčastějí u přehrávání videí. Přibližně,po 10 vteřinách hrajícího videa, se přehrávání zaseklo a nehrálo, za chvilku se spustilo a celé se to opakovalo. Nepomohlo ani vypnutí a zapnutí telefonku. Bohužel to přestalo dceru bavit. Pokud se toto neobjevuje, tak se dceři Kamínek líbí a hraje si sním. Akorát se mi ještě zdá, doba nabíjení celkem dlouhá, ale na druhou stranu baterie také celkem dlouho vydrží. Co se nelíbí jak mě tak dceři,je zdlouhavý úvod, po zapnutí telefonu. A dlouhé proklikávání k určitému souboru, např. videu, z té široké nabídky.

Klára H.

Dobrý den, Pohádkový Kamínek jsme synovi zakoupili na Vánoce a kamínek nám byl doručen s dostatečným předstihem, hračka měla velký úspěch již pod stromečkem, stala se nepostradatelnou součástí naši sbírky oblíbených hraček, pohádek, písniček, knížek.... Syn každý večer před spaním sleduje na Kamínku své oblíbené pohádky, přez den si spolu opakujeme z Kamínku abecedu,barvy a čísla a i když je už zná dokonale pořád se k nim vrací a baví ho to, už umí abecedu ve dvou letech i když u sebe nemá kamínek a ví že je A jako Auto B jako Barvičky C jako citrón.... a také je i pozná napsané na papíře a to díky Kamínku a jeho zábavné formě učení. Také si rád Kamínek ovládá sám a to díky jeho jednoduchému systému ovládání, které se zvládnou velmi rychle naučit i ty nejmenší dětské ručičky. Rád opakuje říkanky, písničky, popisuje co vidí na obrázku, má rád celý obsah kamínku, dokonce má radost když může mít svůj vlastní fotoaparát a fotit :-) i když jeho vlastnoručně vyrobené fotografie jsou spíše z říše dětské fantazie,ale přece jen je to jeho hračka a jeho radost. Také jsme museli Kamínek reklamovat,ale ani s tím jsme neměli nejmenší potíž a hračka nám byla bez průtahu vyměněna a nyní už plně fungujeme a bez potíží. Dnes jsme třeba měli kamínek s sebou v čekárně u paní doktorky abychom zahnali dlouhou chvíli. Jsme s kamínkem maximálně spokojení a všude ho neustále doporučujeme, nyní se jej chystá zakoupit synovi k narozeninám naše kamarádka, která se o Kamínku od nás dozvěděla a už si na něj šetří, tak pevně věřím, že bude stejně spokojena jako my. S přáním spousty spokojených zákazníků

Kateřina M. a Kryštůfek :-)

Dobrý den, díky za možnost zpětné vazby. Jsme s hračkou moc spokojeni, dokonce jsme rozšířili okruh vašich zákazníků o další děti, kterým hračku s radostí doporučujeme. Naučila jsem se grabovat a přidat tak vlastní obsah, takže i to je skvělé. Není co vytknout - snad jen, že občas se stávalo, že hračka zatuhla... nevím proč. po restartu je vše ok. Hračku nosíme s sebou - malá si ji nosí v batůžku, jako já mobil, k lékaři, do auta, s sebou na dovolenou. takže velmi přivítám triky na doplnění nového obsahu :))) s průběhem nakupování také maximální spokojenost - i s informováním o zdržení zásilky. Prostě jsme vaši velmi spokojení zákazníci, co šíří dál informace, protože jsou spokojeni :)))) děkuji za spolupráci a přeji hodně dalších, jako jsme my :)

Marcela M.

Máme ho doma a je to opravdu moc pěkný dárek pro dnešní malé děti. Na cesty autem je to ideální hračka, pokud jede matka s dítělem sama. Z vlastní zkušenosti mohu pro ostatní maminky doporučit.

Marcela L.

Váš kamínek dnes syn dostal. Je mu 20 měsíců, nemá ještě ze všeho zcela rozum,ale je z něj unešený,co může mačkat a nikdo mu za to nenadává to je pro něj super :-) a když to ještě vydává zvuky není co dodat ! :-) děkujeme.

Vlasta V.

Dcery jsou z hračky nadšené (především nejmladší za pár dní dvouletá Madlenka). V prvních dnech jsem se až obával, že si na tuto hračku vypěstují závislost. Pokud bych mohl navrhnout nějaké změny, pak hlasitost hračky po spuštění by mohla být nižší (např. na úrovni 15) a obrazce, zvířata, barvy by se mohly zobrazit bez komentáře, který by následoval až po stisknutí tlačítka (potvrzení správné odpovědi). Fandím Vám v realizaci dalších nápadů.

Josef M.

Dobrý den, Pohádkový kamínek je vynikající nápad :-) Syn má sice teprve 1,5 roku, ale písničky a obrázky se mu moc líbí, také je nadšený z hlásku skřítka a moc se raduje, jak ho skřítek vítá. Na hračku ale asi ještě není moc zralý, zatím nechápe souvislost příčina-následek a nespojil si, kterým tlačítkem čeho docílí, ale to přijde :-) V souvislosti s tím mne napadlo, zda byste se mohli zamyslet nad uspořádáním tlačítek, zejména pro ty nejmenší by to mohlo být prospěšné. Syn totiž na přehrávací červené tlačítko palečkem nedosáhne a tak stále mačká spíše zesilování nebo pauzu a nebo jen přeskakuje mezi složkami. Myslím, že červené přehrávací tlačítko by mělo být prstíkům dostupné ze všech nejlépe, aby si hlavně dítě pouštělo jednotlivé soubory, mezi složkami už mu přeskáče rodič :-). Starší děti se samozřejmě v tlačítkách asi už orientují lépe a samy. Přeji hodně dalších nových nápadů pro tak skvělý výrobek!

Alena H.

Dobrý den, v příloze Vám zasílám fotku naší dcerky s Pohádkovým kamínkem, který vyhrála v soutěži s internetovým portálem Babyonline. Co se týče připomínek, já žádné nemám. Je to skvělý učitel. Dcerka už teď pěkně opakuje písničky či říkanky a velmi jí Pohádkový kamínek baví. Jenom nám ze začátku dělalo problém přijít na to, jak se přechází z demo verze do normálu.

Květoslava J.

Dobrý den, posílám fotografie svého dvouletého syna Kryštofa s Pohádkovým kamínkem, měl z něj obrovskou radost, díky kamínku se naučil další nová slova a začal zpívat dvě písničky. Moc si oblíbil večerníček Pat a Mat, miluje poznávání barviček a tvarů, už je umí všechny perfektně. Kamínek splnil naše očekávání a i přes komplikace, kdy musíme hračku reklamovat, nelitujeme, že jsme si jej koupili a doufáme, že nám jej brzy pošlete zpět v dobrém stavu, bude nám moc chybět. Přejeme Vám spustu úspěchů a takto usměvavých malých i velkých uživatelů hračky.

Kateřina M.

Tak kamínek dneska dorazil! Nejdřív se mi nedařilo ho přepnout z DEMO režimu, ale povedlo se a Mája už ho má v parádě. Nemohla jsem ji dostat ani na procházku. No a myslím že se s ním rychle naučí pracovat, už si v pohodě přehrává jednu písničku za druhou. Opravdu mám pocit, že jsem pořídila něco co má smysl a je to kvalitní a pěkná hračka.

Vera111

Naše malá je z Kamínku nadšená, výborně si jej užívá hlavně v autě při cestování :)

Petra U. L.

Dobrý den, Kamínek dostal můj tříletý synoveček a je nadšený. Říká mu "můj black-berry" :-). Je nevidící a proto pro něj hledáme nejrůznější způsoby rozptýlení, které si je schopný obstarat sám, kvůli samostatnosti a kamínek si zamiloval a to i nás moc těší :-)

Jana K.

Děkuji za milé přání a i já přeji hezké prožití vánočních svátků a v celém novém roce pevné zdraví, štěstí a spokojenost. Pohádkové kamínky byly pro naše dva vnoučky nejem milým překvapením, ale nádherným dárkem. Na Pohádkový kamínek nedají dopustit a provází je téměř celý den. Od rána, kdy se probudí s písničkou či říkankou až do večera, kdy poslouchají pohádky. Nahráli jsme jim tam také fotoalba od narození až po současnost, tak si je velmi rádi prohlížejí. Zkrátka, nádherně vymyšlená, zábavná a výchovná hračka. Děkuji moc.

Renata P.

Dobrý den, dnes jsem objevila v časopise Maminka reklamu na Váš Pohádkový kamínek. Vzbudila mou zvědavost a tak jsem šla zapnout počítač... Jsem nadšená! Pracovala jsem jako chůva, jako vychovatelka, jako knihovnice. Nyní jsem maminka na plný úvazek. Mám pět dětí. Neměla jsem možnost vidět Váš výrobek na vlastní oči, ale informace, které jsem si přečetla na Vašich onternetových stránkách mne nadchly. ten nápad je úžasný! Vidím to na své malé dcerce (4roky) Madlence, jak by také chtěla mačkat knoflíky jako její velcí sourozenci, i na malé Valince (1), která zkoumá vše (a maminčin telefon,jak píšete, je terno :-) Moc se mi líbí nápad, že jsou do přístroje vložené písně, říkadla, úkoly, které rozvíjí dětskou mysl. Myslím, že se děti mohou hodně naučit. Jsem technický antitalent, ale jsem v úžasu, kolik báječných věcí se do Pohádkového kamínka vejde. Děkuji za ten výtečný nápad, děkuji, že jste měli sílu, odvahu a podporu vše dotahnout. Přeji Vám vše dobré a Vašemu Kamínku, ať si najde cestu k mnoha dětem! ...třeba bude svět lepší :-))

Angelika z Krásné L.